Omalovánky #1 /101 motivů ze světa květin

I já jsem propadla kouzlu antistresových omalovánek. A už je to nějakou dobu. Až teď jsem se ale odhodlala podělit se o své „výtvory“.Jako dárek jsem dostala omalovánky 101 motivů ze světa květin, které jsou vážně krásné a tak jsem se do nich hned musela pustit, protože jen při zběžném listování přímo lákají k vybarvování.Tady je zatím prvních pár vymalovaných stran...


Nejprve několik slov na úvod. 
Stylově samozřejmě jarní květiny...A na závěr víla, kterou jsem si hned při prvním pohledu představovala v takto barevných vlasech.


Vím, že se nejedná o žádná umělecká díla. (ještě ke všemu fotky, jakoby pohltili intenzitu některých barev) V zásadě jsem ale se svými „výtvory“ spokojená.


Co na ně říkáte? Taky si rádi vymalováváte? Pokud ano, zajímavé typy prosím. :)

16 komentářů:

 1. Jsou krásné, hlavně ten čtvrtý obrázek se mi hrozně líbí. Mám doma několik, které byly jako dárek k nákupu a tak, ale mně to nějak nejde... Spíš se u toho víc stresuju...:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :) znám taky spoustu lidí, kteří se při malování naopak ještě víc vystresují. :))

   Vymazat
 2. Veľmi pekné obrázky aj zvolené farby :-) Najviac sa mi páči asi druhý a posledný obrázok :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Už dlouho jsem žádnou omalovánku nevybarvila, ale zrovna teď by se to v tom stresu docela hodilo :) Jako odreagování :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je právě v poslední době musím hojně využívat... :))

   Vymazat
 4. Já mám čtyři antistresové omalovánky, takže se vůbec nedivím. Jen jsem v poslední době neměla moc času.. A tyhle vypadají opravdu nádherně, hned bych si je koupila :D A tvoje vymalované obrázky jsou úchvatné, líbí se mi ta kompozice barev. Toho já nikdy nedosáhnu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, ale nemyslím si, že je to nějak extra nádherné. :)) Mě se doma omalovánky taky záhadnou rychlostí rozmnožují. :))

   Vymazat
 5. Mám nějaké antistresové omalovánky nakoupené, ale zatím čekají,až si na ně najdu čas :) mě zaujaly omalovánky od Johanny Basford.

  Příběhy z mlhy a éteru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechny omalovánky od Johanny Basford jsou naprosto nádherné, nejednou jsem si je zálibně prohlížela. Hodně se mi líbí třeba Tajná zahrada... :))

   Vymazat
 6. Odpovědi
  1. Děkuju ♥ co si budeme povídat, mohlo by to být lepší, ale uklidňuje mě to :))

   Vymazat
 7. Krásné....
  Mám doma nějaké antistresové, ale už jsem na ně dlouho nesáhla :(
  Při stěhování jsem přišla o pastelky, a nové jsem si nepořídila :(

  OdpovědětVymazat
 8. Jsi šikovná. :) Když je čas, tak si ráda nějaký ten obrázek vymaluji. Doma mám jeden na motivy Alenky v říši divů, jeden z pralesa a jeden plný víl. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, ale s chválou bych to nepřeháněla :) Omalovánky s Alenkou jsem viděla a jsou moc krásné. :))

   Vymazat

Děkuji za každý váš komentář.